Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

NAŠI VLKODÁVCI

Novinky 2011

 


 Jessinka  + 28.12.2011

28. prosince v 6 hodin ráno navždy usnula Gerouškova neteř Jessinka. Je mi to moc líto, moc jsem princeznu chtěla poznat, byla strejdovi moc podobná.


Fergie Surycan - 10. narozeniny

Dodíkova babička Eržika (Fergie Surycan) oslavila 27. prosince 10. narozeniny. Moc blahopřejeme a přejeme hodně zdravíčka do dalších mnoha let.

Eržika s pánečkem Erichem Buchingerem papá narozeninový dortík smiley.


Štědrý večer

      

                             Dodík                                                                        Geroušek                                                           Dráček a Chelsea


 

 


Procházka na Nouzově - 26.11.2011

Dnes jsme se vydali do Nouzova na procházku organizovanou Nadačním fondem Irský vlkodav. Ze začátku jsem měla obavy, protože Dodík je bojácný. Ale všechno dobře dopadlo, skamarádil se s vlkošky i s páníčky. Navíc jsme se po delší době setkali se Soňou, taťkou a oběma kluky - Benjamínkem a Damiánkem, a taky se starší sestřičkou Marmelkou (Armelle Destiny Llawondyss). Super den, děkujeme organizátorům.

         

              


Gerouškovi příbuzní

       

Gerouškův bráška                                                    Neteř Jessinka


Prescott Irmidu

Na mezinárodní výstavě CACIB Nitka 19.11.2011 získal Prescott Irmidu (Red Rose Knight a Klementine Irmidu) ve třídě otevřené V1 CAC CACIB. Blahopřejeme!!!

 


Dafne Matusalem

Dodíkova krásná sestřička.


PHOEBE IRMIDU - MISTR ČR - dostih Kolín

Phoebe Irmidu (Red Rose Knight z Irských moří a Klementine Irmidu)


Svod mladých - Brno - 29. 10. 2011

V sobotu 29. 10. 2011 jsme s velkými obavami vyrazili na svod mladých do Brna. A Dodík se fakt předvedl. Vrcholem byla prohlídka varlat. Kouličky nechtěl ukázat ani náhodou. Takže, ačkoli se paní Holkové líbil, exteriér hodnotila jako téměř bez chyby, díky povaze jsme dostali N. Škoda, snad se Dodík brzy otrká a nebude se tolik bát. Na svodu jsme potkali i Phoebe Irmidu, ta byla úspěšná a je z ní už dospělá holka:-))

              


Kluci na zahradě - 22. října 2011

            

               Geroušek s Bártem                                        Geronimo                                       Kluci s paničkou                    

         

 


Dráčkovy narozeniny 21. října 2011

21. října oslavil Dráček třetí narozeniny. Přejeme mu s celou smečkou všechno nejlepší.

    


Dodík je moje sluníčko

        

Jsem moc vděčná Colettce a Gerouškovi, že mi dali takového roztomilého rošťáka.


Malá Emily Matusalem se, bohužel, při porodu napila plodové vody a vydržela na tomto světě jen jeden jediný den. Teď už je součástí naší nebeské smečky a starší bráška Arturek, sestřička Aifička i teta Colettka se o ni určitě postarají.sad


Máme štěňátko!!!

Geroušek se stal po čtvrté otcem. Maminkou je Evita Moonvillage z chovné stanice Matusalem. Narodilo se jedno štěňátko, plavá fenečka. Tak ať se má malá princezna k světu a spolu s bráškou a tatínkem přejeme do života jen to nejlepší!!!

                                  

                                                               Ella a Emily                                                          malá Emily


Procházka 24. září

                  

        


Šumperský hafan 2011

                                                                   

                                                                              Dodík                                     Pilgrim Irmidu

  Na Šumperském hafanovi, který se konal 18. září v Pavlínině dvoře, se potkal Dodík se starším bráškou Pilgrimem Irmidu. Dodík se maličko bál a Grimeček vrkal. ale nakonec se aspoň trošku skamarádili:-)). Jinak kluci nesoutěžili, byli jen za diváky.


Diamond - Tullamore cup 2011

       

 


Dafne a Diamond Matusalem - 14 měsíců


Tullamore cup 2011 - Geroušek s poháry  smiley

                        

Nejlepší veterán - BIS vetrán                                       Odpočinek po výkonu.                          


Tullamore cup - 9. - 11. 9. 2011

Po delší době jsme opět jeli na Tullamorku a byla to opravdu moc hezky strávená sobota. V příjemném prostředí kempu Dolce u Trutnova se klukům docela dařilo. Dodík se maličko otrkal a díky moc hodné paní rozhodčí přežil svoji premiéru v kruhu bez pohromy. A Geroušek miláček vyhrál vetrány, když porazil moc šikovnou desetiletou fenečku. Dostal dva poháry a krásný pelíšek. Dodík ve třídě mladfých byl 2. a byl nominovaný do soutěže o nejlepší hlavu. Moc hezká soutěž, super organizace, bezva lidi a spousta nových psích kamarádů. A taky setkání s Jankou a setřičkou Dafinkou.

  

Máďa a Dráček                      Madlenka, Dodík a Sofi                                     Geroušek a vyhraný pelíšek

 


Váleníčko

Oba kluci milují válení v trávě, Dodík to od tatínka okoukal.

Dodík Geroušek


Dětský den - 3. 9. 2011

Dodík v muzeu ..v práci je k neudržení!!


Výlet na Švýcárnu 28.8.2011

Maličko se ochladilo, tak jsme vyrazili na túru. Gerouška jsme nechali doma, protože už je to na něho přece jenom moc velká zátěž, a s Dráčkem a Máďou jsme vyrazili na Švýcárnu. Krásný výlet, krásné počasí a perfektní nedělesmiley.


Colette Mezi Kamarády 19.4.2005 - 14.8.2011

V neděli 14. srpna 2011 odešla Dodíkova maminka, krásná Colettka Mezi Kamarády, do psího nebe. Odešla nečekaně a strašně brzy.


Diamond v muzeu - 4. srpna 2011

Pracovat se musí, a tak Dodyš zase pomáhal při organizace akce pro děti. Ale koukal raději z povzdálí a od paničky se nehnul.


1.8.2011 - Gerouškovi je dnes 9 a čtvrt rokuheart


Středověká slavnost - 23.7.2011

Dodík byl s paničkou jako pořadatel na Středověké slavnosti v šumperském muzeu. Všem se moc líbil, rytířům i muzikantům, ale družit se moc nechtěl. nejvíc se mu líbily klobásky na grilu cheeky.


Dodíkovy 1. narozeniny - 18. 7. 2011

Ani se to nechce věřit, ale už je to rok, co se narodil náš vymodlený kluk, a pomohl alespoň maličko zaplnit prázdné místo, které zůstalo po milovaném Arturkovi. Přejeme Diamondkovi všechno nejlepší, hlavně zdraví, hodně psích i lidských kamarádů a možná i trošku rozumu.

Všechno nejlepší přejeme i bráškovi Da Vincimu a sestřičce Dafince.


Výlet pro granulky a po památkách - 14.7.2011

Dnes jsme jeli k paní Koubové pro granulky. Má nádhernou vlkodaví smečku, ale Dodík zůstal raději v autě, přece jen je to ještě malý strašpytel. Zpátky jsme to vzali oklikou přes několik památek - Český Šternberk, Želenou horu a Pernštejn. Tam jsme, bohužel, zůstali jen před branami. Po 5. hodině už bylo zavřeno.

 


Chelsinka dnes slaví 3. narozeniny - 8.7.2011heart


Výlet na Kralický Sněžník - 5.7.2011

Počasí se konečně umoudřilo, tak jsme se vydali zdolat Kralický Sněžník, podívat se na slůně na vrcholu a na pramen Moravy. Gerouška jsme nechali doma, protože je to přece jen kus cesty. Ale Máďa, Dodík, Dráček a Burt byli skvělé vrcholové družstvo.Na zpáteční cestě Dráček úplně odpadl a v autě si hrál na mrtvolku.


Prší a prší...

Diamondek i Geroušek se nudí u televize. To počasí je vážně hrozné, 3. července by mělo být sluníčko!!!


Procházka na Nový hrad - 5. června 2011

Dodík a Dráček u hradní brány                             Kuba a Chelsinka                              Dodík s paničkou ve věži

 

Dodík a Honza                              Chelsinka, Dráček, Máďa, já a Dodík                      Dodík s paničkou


Diamond Matusalem 31.5.2011


Pohodička na zahradě


Prescott Irmidu

Prescott je celý tatínek Geronimo. Podoba je opravdu neskutečná. A už nám chlapec dospěl. V pátek 13. května vyhrál speciální výstavu chrtů a je uchovněn. Blahopřejeme a už se těšíme na vnoučata.smiley


Gerouškovi sourozenci

Dnes mají narozeniny všichni pejsci z vrhu "R" Z Irských moří. Bohužel, o brášcích a sestřičkách moc nevíme. Pokud znáte nějakého Gerouškova sourozence, prosím, ozvěte se!!! Nám se podařilo získat fotečky Royal Reeny (1.5.2002 - 19.9.2009), maminky vrhu A Batumar, také fotečku Jessinky, dcery další Gerouškovy sestřičky Roweny Rose.

Royal Reena se štěňátky                Royal Reena s neteří Jessinkou                   Jessinka


Prvomájová procházka

Na prvního máje vyrazili na procházku všichni tři kluci, chladné počasí se jim moc líbilo.

Diamond                                              Geronimo                                                Diamond


1. 5. 2011 Geronimo dnes slaví 9. narozeninyheart

Náš Geronimek dnes slaví 9. narozeniny. Dortíček spapali všichni pejsci a moc jim chutnal. Miláčkovi přejeme hodně zdraví.


Phoebe IRMIDU

Phoebe Irmidu získala na St.Patrick's Day Happening Junior a Veteran Show 2011 (19. března 2011) krásné ocenění Ex. a na KV KCHCH České Budějovice dokonce V1 CAC ve třídě otevřené. GRATULUJEME a jsme moc a moc pyšní.


Velikonoční odpoledne

Diamondek s tatínkem Geronimem - Velikonoce 2011


Velikonoční procházka Malínskou roklí

V pondělí jsme bojkotovali šmekustra a vyrazili na výlet. Hafíci byli nadšení a cestou kolem potoka vymetli úplně všechno bláto.

     

Dodík a la netopýr                                         Dráček                                        Chelsea                                           Máďa a Dodík


Geronimo a syn. Nebo syn a Geronimo?


Diamond v muzeu

Dneska byl Diamondek opět s paničkou v práci. Není to jednoduché dělat současně hlídače, exponát, modela a svačináře.


Jaro už je tady....

Poslední březnovou neděli se udělalo krásně, tak jsme s klukama vyrazili na dlouhou procházku. Geroušek důstojně kráčel a Dodík poletoval kolem a focení ho vůbec nezajímalo.


Přejeme všem štěňátkům z vrhu "P" Irmidu všechno nejlepší k 2. narozeninám.


Diamond

Chtěli jsme nafotit luxusní fotečky v postoji a ukázat, jak umíme skládat uši. Ale nějak to nedopadlo.....


Pilgrim Irmidu "Grimeček"

Grimeček je další krásný potomek našeho Geronima. Bydlí kousíček od nás, takže se občas vidíme. Grim je obrovský fešák.

.


Black and white

Dráček s kamarádem Kubíkem.


PEPITA IRMIDU

Mirka nám poslala fotečku Pepity Irmidu, Gerouškovy dcerunky z vrhu "P" Irmidu (Red Rose Knight z Irských moří x Klementine Irmidu). Štěňátkům budou za chvilku dva roky a všechna rostou do krásy.


Jarní nálada

Geroušek, Dodík a malí kamarádi pózují jako opravdoví fotomodelové.


Geronimo

Dneska vylezlo sluníčko, tak se Geroušek slunil na terase.


Diamond

Dodík s paničkou v práci - 25. února 2011.


Armelle Destiny Llawondyss

Marmelka oslavila nedávné narozeniny procházkou a vykoupáním v bahýnku. Móóóc to princezně sluší.


Blahopřání 8.2.2011

Přejeme všem štěňátkům z vrhu "A" Llawondyss (Red Rose Knight z Irských moří x Olimpia Celtic Alanda) k jejich 3. narozeninám všechno nejlepší, hlavně zdraví a dlouhý šťastný život.


PILGRIM Irmidu

Grimeček 5. 2. 2011 na své výstavní premiéře na mezinárodní výstavě psů Duo CACIB v Brně získal krásné ocenění V2, res.CAC

BLAHOPŘEJEME!!!!!!


Dafne Matusalem

Dodíkova sestřička Dafinka jako by bráškovi z oka vypadla

.


Nedělní procházka - 30. ledna 2011

Poslední lednovou neděli jsme vyrazili s Máďou, Gerouškem, Dodíkem, Chelsea a Dráčkem na dlouhou zimní procházku.


Prescott Irmidu

Prescott Irmidu (Red Rose Knigh z Irských mořít x Klementine Irmidu) byl opět úspěšný. Na mezinárodní výstavě v Trenčíně 23. ledna 2011 vybojoval V1 CAC. Blahopřejeme!!!!!!


Spinkání

Na kluky pomalu doléhá jarní únava. Geroušek odpočívá tradičně v posteli, Dodík maličko povyrostl, ale oblíbené křeslo opustit nechce.


Aifa Melora Llawondyss

Dnes, 19. ledna 2011, odešla naše princezna Aifička za bráškou Arturkem do psího nebe. Vydržela žít s nemocí o rok déle než bráška. Díky i za ten rok a dík za to, že jste tady s námi oba byli, i když strašně krátkou dobu. Vždycky budeš, Aifičko, naše malá princezna.

8. 2. 2008 - 19. 1. 2011

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist